Strona główna      Plan lekcji      Aktualności      Ogłoszenia      Kontakt               

MENU

 

 Strona główna
  Aktualności

 Oferta edukacyjna

 Historia

 Patron szkoły

 Kadra

 Samorząd Uczniowski

 Rada Rodziców

 Dokumenty szkolne

 Plan lekcji

 Biblioteka

 Świetlica

 Konkursy

 Osiągnięcia

 Sport

 Akademia Malucha

 Projekty szkolne

 Szkolne Nowiny

 Wycieczki

 Koło teatralne

 Podręczniki

 Ogłoszenia

 Archiwum

 Kontakt

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

W piątek, 27 czerwca po raz ostatni w tym roku szkolnym zadźwięczał dzwonek. Po długich miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas podsumowań, nagród i życzeń. Jak co roku, najlepsi uczniowie, laureaci konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz najlepsi sportowcy zostali nagrodzeni przez Wójta Gminy Jasło. Dyplomy i upominki wręczała pani sekretarz Małgorzata Dubiel. Uczniowie wyróżnieni to:

Marzena Wiecheć - kl. I szkoły podstawowej
Natalia Kwilosz - kl. II szkoły podstawowej
Zuzanna Rybka - kl. III szkoły podstawowej
Alicja Barzyk - kl. IV szkoły podstawowej
Łukasz Węgrzyn - kl. V  szkoły podstawowej
Patrycja Zbylut - kl. VI szkoły podstawowej

Aleks Wątroba - najlepszy sportowiec szkoły podstawowej

Patrycja Zbylut - finalista Konkursu z Jężyka Niemieckiego

Agata Faryj - klasa I gimnazjum
Matylda Kosiek - klasa II gimnazjum
Martyna Łaba - klasa III gimnazjum

Robert Czajka - najlepszy sportowiec gimnazjum

Emilia Jarecka - laureat w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny, finalista Konkursu Polonistycznego i finalista Ogólnopolskiego Konkursu "Z ortografią na co dzień"

Michał Jakubek - laureat Konkursu Informatycznego i finalista Konkursu geograficznego

Aleksandra Jarecka - finalista Konkursu Geograficznego


Obejrzyj galerię zdjęć: >>>

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

W niedzielę, 1 czerwca, w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się kolejny, udany piknik rodzinny. Mimo dość kapryśnej pogody do szkoły przybyło wiele osób, które miło i przede wszystkim efektownie spędziły kilka godzin wspólnej zabawy. Na tę okoliczność uczniowie naszej szkoły przygotowali sporo atrakcyjnych przedstawień, mnóstwo skocznych piosenek, konkursów oraz rozgrywek sportowych. W trakcie występów można było skorzystać z bogato przygotowanego bufetu. Rodzice zadbali o pyszne ciasto, lody, przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Zainteresowani mogli nabywać wytwory uczniowskie i korzystać do woli z szalonej zabawy na trampolinie i  dmuchanych zjeżdżalniach. Olbrzymim zainteresowaniem cieszył się pokaz sztuk walki, jaki zaprezentowali uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół im. Marchlewskiego w Trzcinicy oraz wóz policyjny Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, który dosłownie dokładnie został prześwietlony przez uczniów i rzesze przybyłych piknikowych gości. Można było usiąść za kółkiem, obejrzeć wyposażenie samochodu, wysłuchać sygnałów oraz zadać pytanie. Podczas pikniku można było także nabywać losy loterii fantowej i odbierać nagrody rzeczowe, wśród których  najcenniejszą był tablet. Naszą szkolną imprezę wsparło kilku sponsorów, którym pragniemy serdecznie podziękować, bowiem Ich pomoc bardzo ułatwiła nam przeprowadzenie pikniku.
Nasi sponsorzy:
1.P.P.U.H.  „ADMAR” – Państwa Marty i Adama Kozłeckich, które ufundowało wiele nagród rzeczowych oraz nagrodę główną TABLET
2.Huta szkła Jasło
3.PZU Jasło
4.Lotos Jasło
6. Eurobank oddział Jasło
oraz indywidualni darczyńcy, rodzice i uczniowie.

     Na zakończenie wszyscy spragnieni zwłaszcza tanecznych rytmów odtańczyli wspólnie makarenę i belgijkę. Przyjemnie spędziliśmy tych kilka godzin zabawy. Liczymy na równie udaną imprezę za rok. (A. Barzyk)

Galeria zdjęć >>>

 Powrót

 
 

Zespół Szkół w Trzcinicy, Trzcinica 72 Tel.: 013 4429022