Strona główna      Plan lekcji      Aktualności      Ogłoszenia      Kontakt               

MENU

 

 Strona główna
  Aktualności

 Oferta edukacyjna

 Historia

 Patron szkoły

 Kadra

 Samorząd Uczniowski

 Rada Rodziców

 Dokumenty szkolne

 Plan lekcji

 Biblioteka

 Świetlica

 Konkursy

 Osiągnięcia

 Sport

 Akademia Malucha

 Mała Liga Gimnazjalna

 Projekty szkolne

 Szkolne Nowiny

 Wycieczki

 Koło teatralne

 Podręczniki

 Ogłoszenia

 Archiwum

 Kontakt

 


Sukcesy uczniów w konkursach w roku szkolnym 2014/2015

SZKOŁA PODSTAWOWA

SUKCESY SZKOLNE

Nazwa konkursu

Organizator Imię i nazwisko ucznia

Tytuły, miejsca, nagrody

Opiekun
Szkolny konkurs wiedzy o patronie szkoły

 
Zofia Klęba
Ewa Skuba
Natalia Gucwa
Julia Czajkowska
Adam Filar
Marzena Wiecheć
Wiktor Jarecki
Emilia Krześniak
Alicja Barzyk
Katarzyna Jeleń
Paweł Stygar
I miejsce
II miejsce
III miejsce
I miejsce
II miejsce
III miejsce
I miejsce
II miejsce
III miejsce

Elżbieta Skuba


Ewa Spólnik

Beata Wątroba
Zofia Klęba

Dorota Juszczyk

Konkurs
z j. angielskiego
"Bitwa na słowa"

Iwona Mazurek

Marzena Wiecheć
Maciej Lula
Natalia Kwilosz

I miejsce
II miejsce
III miejsce

Iwona Mazurek

Konkurs plastyczny
"Zdrowe odżywianie"

nauczyciele klas I - III

Konrad Gębarowski
Adam Filar
Julia Czajkowska
Joanna Dyląg
Hanna Stygar
Wiktor Barzyk
Marzena Wiecheć
Wiktor Jarecki
Julianna Siepietowska
Julita Stygar
Krystian Bielamowicz
Dominik Smoleń
Kacper Jęczała

I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce

I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
wyróżnienie

Elżbieta Skuba





Ewa Spólnik





Beata Wątroba

Konkurs muzyczny
kolęd i pastorałek

Dorota Juszczyk

Wiktor Jarecki
Wiktor Barzyk
Julita Stygar
i Hanna Stygar
Julia Jeleń
Natalia Korczykowska
Patrycja Zbylut

I miejsce
II miejsce
III miejsce

I miejsce
II miejsce
III miejsce

Ewa Spólnik
Elżbieta Skuba


Dorota Juszczyk

Eliminacje szkolne do wojewódzkiego konkursu "Pięknego czytania"

 

Eryk Pawłowski
Natalia Korczykowska
Aleksandra Zbylut
Alicja Barzyk
Klaudia Owsiak
Anna Jarecka

I miejsce
I miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie

Ewa Spólnik
Zofia Klęba

Konkurs biblioteczny "Boże Narodzenie tuż, tuż"

D. Biel, E Stopa

Paweł Stygar
Emilia Gwoździańska
Katarzyna jeleń
Patryk Data
Julia Jeleń
Natalia Bielamowicz
Julia Szot

I miejsce
I miejsce
I miejsce
I miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce

D. Juszczyk


B. Wątroba
D. Juszczyk

GIMNAZJUM

Konkursy organizowane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty:
Konkurs informatyczny - Michał Jakubek zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego,
Konkurs języka niemieckiego - Matylda Kosiek i Aleksandra Jarecka brały udział w etapie rejonowym, Matylda Kosiek zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego,
Konkurs historyczny - Matylda Kosiek brała udział w etapie rejonowym.

SUKCESY OGÓLNOPOLSKIE

Nazwa konkursu

Organizator Imię i nazwisko ucznia

Tytuły, miejsca, nagrody

Opiekun
Ogólnopolski Test
Ortograficzny
 

Emilia Jarecka

12 miejsce,  tytuł
Eksperta Ortografii

Aneta Barzyk

SUKCESY POWIATOWE

Powiatowy Konkurs
Recytatorski

Sensowne Twory
Słowne

Julia Gajecka

wyróżnienie

Aneta Barzyk

Konkurs literacki
"Życie... życie jest
nowelą"

 

Agata Faryj

III miejsce

Aneta Barzyk

Konkurs matematyczny
im. Hugona Steinhausa
 

Michał Jakubek

IV miejsce

Magdalena Sypień

SUKCESY GMINNE

Gminny konkurs "Mała
Liga Gimnazjalna"

Zespół Szkół
 w Trzcinicy

Drużyna w składzie:
Michał Jakubek
Aleksandra Jarecka
Emilia Jarecka
Matylda Kosiek

I miejsce

 

Gminne zawody
w piłkę siatkową
dziewcząt

 

Drużyna w składzie:

III miejsce

Bernadetta Berkowicz

Gminne zawody
w piłkę siatkową
chłopców

 

Drużyna w składzie:

II miejsce

Bernadetta Berkowicz

Gminne zawody
w piłkę siatkową
z okazji10 - lecia
oddania do użytku sali
gimnastycznej

Zespół Szkół
w Trzcinicy

Drużyna chłopców
Drużyna dziewcząt

I miejsce
III miejsce

Bernadetta Berkowicz

         
SUKCESY SZKOLNE

Nazwa konkursu

Organizator Imię i nazwisko ucznia

Tytuły, miejsca, nagrody

Opiekun
Szkolny konkurs wiedzy o patronie szkoły Zofia Klęba
Ewa Skuba
Patrycja Zbylut
Aleksandra Jarecka
Emilia Jarecka
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Ewa Stopa
Renata Lechowska
Eliminacje szkolne
do Wojewódzkiego
konkursu "Pięknego
czytania"
  Emilia Jarecka
Patrycja Zbylut
Bartosz Szot
Julia Ulaszek
I miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
 
         

 

 

Sukcesy uczniów w konkursach w roku szkolnym 2013/2014

 

Zespół Szkół w Trzcinicy, Trzcinica 72 Tel.: 013 4429022